Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Benlioğlu Petrol OPET - / | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi
2
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1351 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Benlioğlu
  Fax
  0312 235 22 22
  Gsm
  Adres
  8. Cadde No. 129 06530 Ümitköy / ANKARA
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@benlioglupetrol.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.benlioglupetrol.com.tr

  Benlioğlu Petrol ve End. Ürünler Tic. Ltd. Şti. OPET - Ümitköy akaryakıt istasyonu ile 2004 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Benlioğlu ailesi tarafından idare edilen istasyon aile çatısı altında kurumsal bir anlayış ve disiplin içerisinde mutlak müşteri memnuniyetini esas alır. Hedeflerini büyüterek, emin ve sağlam adımlarla ilerleyen Benlioğlu ailesi istasyon ile bir bütünlük oluşturacak alışveriş merkezi projesini de aynı titizlik ve disiplin içerisinde sürdürmektedir.
  Hem Türkiye'de hem dünyada bir ilk olmayı başaran 700 m2 alanı ve oval şekli ile üzerine çıkılabilen kanopimiz üst alanında bulunan suni halı ve botanik bahçesi ile de bir başka ilke imza atmıştır. İstasyonumuz üç yola cephesi ve aynı yönlerde üç giriş ve üç çıkışı ile de istasyon içi trafik akışına da büyük kolaylık sağlamaktadır. Benlioğlu Ailesi alışveriş merkezi projesi ile de alışıla gelmiş akaryakıt istasyonu anlayışını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürecektir.

  İNSAN GÜCÜ
  Akaryakıt, Yıkama, Market, Lastik, Izgara ve Muhasebe birimlerinde çalışan 40 kişilik konularında ehil kadrosu ile Benlioğlu Petrol Ankaralılara hizmet vermektedir. İnsan gücünün önemini bilen ve insan gücünü “ekip” kavramı içerisinde değerlendiren Benlioğlu Petrol çağdaş hizmet anlayışınında bu kavramın ayrılmaz bir parçası olduğunun bilincindedir.

  POMPA
  6 Ada
  48 Adet Tabanca
  12 Adet 95 Oktan Kurşunsuz
  12 Adet Fullforce 97 Oktan
  8 Adet Ultra Euro Diesel
  12 adet Motorin
  4 adet Potasyumlu Süper Benzin 
  Günlük Ortalama hizmet verilen araç sayısı : 1750

  KAPASİTE
  6 adet Tank
  30.000 litre kapasiteli / herbiri
  Toplam 180.000 litre kapasite.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll