Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Görgülü Otomotiv-Renault Yetkili Servisi - Ankara / Etimesgut | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi
Görgülü Otomotiv-Renault Yetkili Servisi
9
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 980 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Zafer Altıntaş
  Fax
  (312) 278 37 42
  Gsm
  Adres
  Bahçekapı Mah. 6. Cad. (2488. Cadde) No:34 Şaşmaz / ANKARA
  İl/İlçe
  Ankara / Etimesgut
  Semt/Mah.
  Bahçekapı Mah. /
  Mail
  info@gorgulukardesler.com
  Web Sitesi
  http://gorgulukardesler.com

  Ticaret hayatına 1990 yılında başlayan GÖRGÜLÜ KARDEŞLER LTD. ŞTİ. kurulduğu günden beri her marka ve model araca,memnuniyeti odaklı hizmet etmiş, gerek yapılan işlemlerin kalitesi, gerekse müşteri aracına gösterilen ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü genişletmiş ve büyümeye devam etmiştir.
  Müşteri istek ve görüşlerine değer veren firmamız, AR-GE çalışmaları ile kendisini sürekli geliştiren, bu talepler doğrultusunda 17 yıllık bilgi ve tecrübesiyle 2007 yılında Renault-Mais'e müracaatta bulunmuş ve yetkili servis olmaya hak kazanmıştır.

  Axa Sigorta, Ray Sigorta, Ak Sigorta, Finans Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz ve Grupama gibi sektöründe hizmet kalitesi bilinen sigorta firmaları ile anlaşmalar yapılmış; bu yolla müşterilerin hizmetini kolaylaştırmıştır. Yaptığı işin kalite ve sigorta firmalarına müşteri ile sorun yaşatmadan, aksine memnuniyet sağlaması özelliği ile sigorta firmaları ve ve experlerin güvenini kazanmıştır.
  müşteri 
  Satış ve hizmet sonrası sorumluluğunun bilincinde olan GÖRGÜLÜ KARDEŞLER LTD. ŞTİ. hizmet sonrası da müşterilerini arayarak varsa şikayetlerini dinlemek, anında çözüm üretmek; eğer yoksa yine müşterilerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda kendisini ve hizmet anlayışını geliştirmeye devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll