Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

RUTİN TEMİZLİK - / | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi
RUTİN TEMİZLİK
11
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1193 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  EFE ZİLELİOĞLU
  Fax
  Adres
  PR.DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. MUTLU TEJ SİT. 1. BLOK NO:9
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  zilelioglu_host@hotmail.com
  Web Sitesi
  www.rutintemizlik.com

  %100 DOĞAL BİTKİ ÖZLERİNDEN ÜRETİLEN HOSTDRY (USA) ÜRÜNLERİ, 90 YILLIK TECRÜBESİ İLE HALILARINIZI VE KOLTUKLARINIZI  NEM VE RUTUBET OLMADAN ANINDA VE YERİNDE TEMİZLENİYOR..

  HOST 1936 yılından bu yana Amerika’da üretilmektedir. Dünyada 80 ülkede kullanılmakta olan kuru halı temizleme sistemi, 2013 yılından itibaren Naturel Halı Temizlik firması ile Ankara’da da hizmet vermeye başlamıştır. HOST temizlik malzemesi deterjan, çevreye dost kimyası ve de suyun dengeli karışımından oluşmaktadır. Hafif nemli bu malzeme HOST özel ekipmanının fırçasıyla halının derinlerine işlenir, burada halının içinde hapsolmuş kir, leke, yağ ve sıvıların dökülmelsiyle oluşan izleri çözerek mutfağımızdaki sünger gibi içine çeker.

  Daha sonra bu temizlik malzemesi HOST özel ekipmanın yüksek gücü ile vakumlanır. HOST temizlik malzemesi doğal, toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilen bir malzeme olup, insanlar ve evcil hayvanlar için kullanımı güvenlidir. HOST kuru halı temizleyicileri %100 biyobazlı sertifikalıdır ve tercih Federal tercih satın alma için olan USDA BioPreferred (SM)programı tarafından belirlenir.

  HOST, ABD tarafından ABD Tarım (USDA) BioPreffed sertifikasını (ASTM test yöntemi D6866) BioPreferred alan tek kuru halı temizleme firmasıdır.

  Başka yerlerde organik veya doğal olarak yasal düzenleme yok iken, USDA BioPreffered ürünlerin bitki, hayvan veya deniz malzemelerinden oluşan biyolijik malzemelerden, kendini yenileyebilir tarımsal malzemelerden oluştuğunu gösterir. Bu malzemeler sınırlı doğal kaynakların kullanımı azaltarak çevreyi korumaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll