Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Yalın VİP Turizm Ltd Şti - Ankara / Çankaya | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi
25
0
 • Firma Toplam 1 Yorum - 5/5 Puan Almış, Toplamda 1708 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Gülhanım Yalın
  Fax
  Adres
  Yaşamkent Mah. 3158 Cad. No: 43/B Çankaya / ANKARA
  İl/İlçe
  Ankara / Çankaya
  Semt/Mah.
  Çayyolu / Yaşamkent Mah.
  Mail
  ekremyln@gmail.com
  Web Sitesi
  htpp://www.yalinshuttle.com

  Firmamız 2009 yılında pak shuttle olarak çankya’da 2 araç ve ekipman olarak hizmete başlamıştır. İlk zamanlar sadece havalimanı transfer hizmetleri yapmaktadır.Sonra A.Ş.T.İ. ve TCDD Gar (Yüksek Hızlı Tren) yolcularınada ANKARA’da hizmet vermeye devam ettik. Bu marka ile tam 5 yıl ANKARA halkına hizmet verdik.2014 yılında yeni markamız olan YALIN SHUTTLE olarak devam etmeye başladık.

  YALIN SHUTTLE Markasıyla ekip ve ekipmanlarımız biraz daha güçlendi ve 2015 yılı başı iğtibariyle yeni hizmetimiz olan şehir içi transfer hizmetlerimiz başlamıştır. Firmamızın misyonu, daha hızlı zamanda, daha konforlu ve güven içinde yolcularımızı ulaşacagı yere götürmektir.Gelen misafirlerinizi sizin adınıza karşılayıp konforlu bir şekilde sizin bize vereceginiz adrese ulaştırmaktır. Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, "yalinshuttle.com" web portaIı ile tüm ANKARA online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

  YALIN SHUTTLE’nin size özel; 

  Misyonumuz

  YALIN SHUTTLE, müşterilerinin "Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Kusursuz Hizmet" prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

  YALIN SHUTTLE Farkı

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...
  şebnem karakoçan
  30-11-2017 11:00:50
  Yıllardır güvenerek kullandığım bir firma.Güven ve konforun buluşması ,ayrıca da fıyatlarının çok uygun olması,inanılmaz rahatlık sağlıyor.

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll