Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Kurumsal | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

MESAFELİ TAŞIMA SÖZLEŞMESİ

Uygunsuz Davranışlar ve Taciz

 

Çayyolu Firma Rehberi Hizmetlerini kullanırken çeşitli kaynaklara ait Kullanıcı Web Sitelerine, Kullanıcı İçeriği veya Üçüncü Taraf Hizmetlerine maruz kalabilirsiniz ve bunlar hatalı, saldırgan, sakıncalı veya yasa dışı olabilir. Bunlarla ilgili olarak Çayyolu Firma Rehberi  aleyhinde sahip olduğunuz veya olabileceğiniz her türlü yasal veya hakkaniyete uygun hak ve hukuki çözüm yollarından feragat etmektesiniz.

 

Herhangi bir Kullanıcının veya Üçüncü Taraf Hizmetinin uygunsuz hareket ettiğini veya herhangi bir Çayyolu Firma Rehberi Hizmetini diğer şekillerde istismar ettiğini düşünüyorsanız lütfen bu iletişim formunu kullanarak bu kullanıcıyı ve/veya Üçüncü Taraf Hizmetini hemen tarafımıza bildiriniz. Bu konudaki bildiriminizin Çayyolu Firma Rehberi herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük altına sokmayacağını, ve Çayyolu Firma Rehberi ni harekete geçmekten imtina edebileceğini veya harekete geçmeden önce ek bilgi ve belge talebinde bulunabileceğini kabul etmektesiniz.

 

8.2. Telif Hakları

 

Çayyolu Firma Rehberi, Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasasına (“DMCA”) ilişkin yorumu uyarınca hareket etmektedir. Eserinizin kopyalandığını veya telif hakkı ihlali teşkil edecek başka şekillerde kullanıldığını düşünüyorsanız bu iletişim formunu kullanarak söz konusu ihlali tarafımıza bildirebilir, veya aşağıda belirtilen bilgileri yazılı olarak Müşteri Temsilcimize iletebilirsiniz: (1) telif hakkı sahibinin adına hareket etme yetkisine sahip olan kişinin iletişim bilgileri; (2) ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserin tanımı; (3) ihlale neden olduğunu veya ihlal eylemine konu olduğunu ve kaldırılması veya erişime kapatılması gerektiğini  iddia ettiğiniz materyalin tanımı, Çayyolu Firma Rehberinin söz konusu materyali bulmasını sağlamaya yeterli düzeyde (URL adresi de içeren) bilgiler; (4) iyi niyetli kanaatinize göre materyalin şikayete konu edilen biçimde kullanılmasına telif hakkının sahibi, onun temsilcisi veya kanun tarafından izin verilmediğine dair bir beyan; ve (5) bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezasına tabi olmak kaydıyla, ihlal edildiği iddia edilen telif hakkının sahibi olduğunuza veya onun adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuza dair beyan.

 

Çayyolu Firma Rehberi, Kullanıcı Hesabınız veya Kullanıcı Web Siteniz ile ilgili bir telif hakkı ihlaline ilişkin bir ihbar alması halinde tamamen kendi takdir yetkisi dahilinde olmak kaydıyla, tarafınıza önceden bildirimde bulunulmasına gerek olmaksızın Kullanıcı Hesabınızı iptal edebilir, Kullanıcı Web Sitenizi veya herhangi bir İçeriği kaldırabilir. Bu durumda, DMCA Bölüm 512 uyarınca aşağıdaki bilgileri içermesi gereken uygun bir karşı ihbarda bulunabilirsiniz: (1) adınız soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve ıslak veya elektronik imzanız; (2) materyale ait açıklama ve kaldırılmadan önceki konumu; (3) yalan beyanda bulunma cezasına tabi olmak kaydıyla, materyalin yanlışlıkla veya yanlış tanımlama nedeniyle kaldırılmış olduğuna dair beyan; (4) uygun bir yargı organına ilişkin rızanız; ve (5) ilgili DMCA hükümleri kapsamında gerekli olan diğer her türlü bilgi. İşbu 9. bölüm uyarınca yapılan tüm ihbarlar, tamamen Çayyolu Firma Rehberi’nin makul takdir yetkisi dahilinde olmak kaydıyla kabul edilmiş, uygulanabilir ve DMCA’ya uygun olarak addedilebilir. Çayyolu Firma Rehberi, ihlal bildiriminde bulunan kişi veya kurumu söz konusu karşı beyanla ilgili olarak bilgilendirme ve bu kapsamda yer alan herhangi bir ayrıntıyı verme hakkını saklı tutar.

 

İş bu Kullanım koşulları akdinde, üye olmuş  bütün firmalar ve kullanıcılar bu kullanım koşullarını kabül etmiş sayılırlar. Sitemiz bir ” Rehber ve Ticaret Haberleri” sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Çayyolu Firma Rehberi hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda bilgi@cayyolurehber.com adresine mail atıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir..

Scroll