Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Sözcüye iki ödül | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi
Sözcüye iki ödül

Ankara'da yaklaşık 10 yıldır dergi, gazete, radyo, televizyon ve internet sitesi ile yayıncılık yapan Çayyolu Medya Grup, kuruluş yıldönümü nedeniyle ödül töreni düzenledi.’’En iyi Araştırmacı ve Gazeteci’ ödülüne Sözcü Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, ‘Yılın basın emekçisi’ ödülüne ise Dilek Karaarslan arkadaşımız layık görüldü.

Medya Grup Başkanı Korkut Çetin'in ev sahibi olduğu törende, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e ‘'Siyasette Cesaret Ödülü'' verildi. Akşener' in ödülünü Genel Sekreter ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray aldı. ‘'Atatürkçü ve Çağdaş Üniversite'' ödülü ise Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Ali Haberal'a verildi.

SAYGI ÖZTÜRK’E ‘EN İYİ ARAŞTIRMACI GAZETECİ’ DİLEK KARAASLAN’A ‘YILIN EMEKÇİSİ’ ÖDÜLÜ

''En iyi Araştırmacı ve Gazeteci' ödülüne de SÖZCÜ Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk layık bulundu. “Yılın Siyaset Yorumcusu” ödülü gazeteci Deniz Zeyrek' e, ‘'En iyi Spiker ödülü'' Mehpare Çelik'e, ‘'Türkçe'mizi en iyi kullanan sunucu' ödülü Ayşe Egesoy'a, ‘Yılın basın emekçisi' ödülü de SÖZCÜ'den Dilek Karaarslan'a verildi. Ödül törenine, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de katıldı.

KAYNAK: SÖZCU

331 kez görüntülendi. / 13-04-2018 tarihinde eklendi.

Scroll