Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Sorunlar Hakkında | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Sorunlar Hakkında

SİTEDE YAŞANAN SORUNLARLA İLGİLİ YARDIM SAYFASI

 

* Üye olamıyorum, " Mail adresi daha önceden kaydedilmiş" hatası alıyorum :

 

" Bu sorun, sitemizin kodlamasında bazı " fake kayıt " yani, yanıltıcı kayıt önlemleri için alınan bir tedbirdi. Şimdi kayıt esnasında, bazı ayarlamalar yapılarak, sorun düzelmiş durumdadır. Hâla bu sorunu alan üyelerimiz var ise, şifre hatırlatma özelliğini kullanarak, şayet önceki unuttuklarını üyeliklerine ait şifre bilgilerine ulaşabilirler.

 

* Kayıt oldum, fakat giriş yapamıyorum :

 

" Kayıt olduğunuz andan itibaren, kayıt esnasında kullandığınız e-mail adresinize " aktivasyon maili" gönderilir. O aktivasyon mailinde yer alan, bağlantıyı tıklamanız gerekir. Tıkladığınız anda, üyeliğiniz aktif hale gelir. Aktivasyon yapmadan evvel, sitemizde iseniz; üyeliğinizden çıkıp tekrar giriş yaparak sorunu düzeltmiş olursunuz.

 

* Paket seçtim ama paket yetkilerine ulaşamadım, firma ekleyemiyorum, ilan ekleyemiyorum :

 

"Sitemiz, genel olarak en az 1 ekip üyemiz tarafından sürekli denetlenmektedir. Kimi üyelikler, henüz daha üye olan kişi tarafından aktivasyonu gerçekleştirilmeden, Gold üyelik yetkisi, aktif üye yetkisi, onaylı işyeri yetkisi verilerek düzenlenmiş olur.  Paket yükseltilmesi ardından, profil sayfanızın sol tarafında yer alan menüleri ve yönlendirmeleri takip ederken, ücretsiz firma ekleme, ücretsiz ilan ekleme, ücretsiz ürün ekleme gibi tüm özelliklerimizi kullanabilirsiniz. Sistemde hala ürün, firma, ilan ekleme özelliklerini göremiyorsanız, sistemden çıkış yapıp tekrar girmeniz gerekmektedir. Eğer sorun hala devam ediyorsa, mutlaka iletişim sayfamızdan yaşadığınız sorunla ilgili detayları bize iletiniz."

 

* Üye oldum, firma ekledim, ürün ekledim, ilan ekledim - neden göremiyorum? :

 

" Sitemize, üyelerimiz tarafından eklenen ne tür içerik olursa olsun, öncelikle denetlemeden geçer. Eklemeler esnasında farkında olmadan yaptığınız hatalar, veya eksiklikler tarafımızdan olabildiğince düzenlenir ve sonrasında onay verilerek yayına geçer. Bu biraz süre alabilir. Ardı ardına, aynı ilanları, aynı firma kayıtlarını, aynı ürün eklemelerini yapmanız bir şey fark ettirmez - sadece bir ekleme yayına alınır."

2 yıl önce eklendi.

  • Scroll