Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

Sıkça Sorulan Sorular | Çayyolu Rehberi - Çayyolu Firma Rehberi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çayyolu Firma Rehberi; interaktif bir firma ve şirket rehberidir. İnternet kullanıcılarının ister ticari ister şahsi ihtiyaçları için; onlarca sektörde binlerce firmanın kolayca bulunabilirliğini sağlar.

 

Firmalar, kayıt olarak;

 

Ürün Bilgileri
Hizmet Bilgileri
Adres ve İletişim Bilgilerini
Harita Koordinatlarını Bilgileri
Çayyolu Firma Rehberi aracılığı ile iş yapmış müşterilerin yorum ve düşüncelerini paylaşabileceği bir sisteme kavuşmuş olurlar.

Web teknolojisi artık rekabet oranı yükseldikçe Google'de ilk sayfada çıkmak artık daha da zorlaşıyor. Web tasarım masrafları, Seo masrafları derken bütçenizi zorlamaya başlıyor. Buna rağmen Google'de ilk sayfaya gelmek yine de zorlaşıyor.

 

Çayyolu Firma Rehberi firmaların bu masraftan kurtarmak amacı ile kurulmuştur. Kullanıcılarınıza ve müşterilerinize daha kolay ulaşılır olmak için cayyolurehber.com'u tercih edebilirsiniz. Sadece kullanıcınız ve müşteriniz değil; aradıkları tedarikçiyi bulamayanlara da ulaşmak istiyorsanız. Müşteri portföyünüzü geliştirmek ve çoğaltmak istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz.

Üyelik esnasında, kişisel veriler; sitemizin sonraki yapacağı kampanya, tanıtımlar ve genel bilgilendirme amacıyla istenmektedir. Ayrıca, ücretli üyelik alan kullanıcılarımız için; mail bilgilendirmeleri, sms bilgilendirmeleri sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

 

Paylaşılan kişisel veriler; ÇAYYOLU FİRMA REHBERİ tarafından sadece reklam ve tanıtım amacıyla kullanılacak olup, 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır. Bkz.-->

 

Bilgilerinize göre, bilgilendirme yapılmamasını isterseniz lütfen iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçiniz.

Ücretli ve ücretsiz üyelik arasında birden fazla farklar vardır. Üyelik Paketleri sekmesine tıklayarak bu farkları görebilirsiniz.

 

Diğer özellikler ise şunlardır:

 

Ücretsiz Üyelik: Sadece firmanızın adres bilgilerini ve firma adınızı paylaşabilirsiniz.  Ücretsiz olarak Sınırsız sayıda eleman bulma ilanı girebilirsiniz.

 

Ücretli Üyelik: Onlarca ürün ekleyebilir. Firmanız hakkında haberler, makaleler, gibi içerikler girip Web sayfanız var ise SEO açısından büyük katkı sağlayabilirsiniz. Onlarca içerik girerek Google'de bizim sayemizde üst sıralarda yer alırsınız. Ayrıca web sayfanız yok ise firma rehberimizi web sayfası olarak da kullanabilirsiniz. Sayfalar oluşturup ürünler videolar, ilanlar paylaşabilir ve daha birçok özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Firma rehberimize ücretli üye olmak istiyorsanız öncelikle sitemize firmanızı tercih ettiğiniz üyelik seçeneğini seçmelisiniz. Üye olurken gelen seçeneklerden seçiminizi yaptıktan sonra hesap bilgilerine göre tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ödemenizi yapabilirsiniz.

 

Ödemeniz hesaba geçtikten sonra en geç 24 saat içerisinde onaylanır.

Çayyolu Firma Rehberi aracılığı ile ulaşıp hizmet ya da ürün aldığınız firmaların yaptıkları işlerle ilgili olarak her hangi bir garantörlüğümüz ve/veya sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

 

Verdiğimiz hizmet sadece firma iletişim bilgilerinin, ilan, haber yayınlanması ve talepte bulunan firmaların uygun olan reklamlarının yayınlanmasıdır. Firmaların yayınladıkları her türlü bilgi, belge, resim, fotoğraf vb dokümanlardan ilgili firma/firma yetkilisi sorumludur. http://cayyolurehber.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından http://cayyolurehber.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

 

Cayyolurehber.com adresi bir Çayyolu Medya Grup kuruluşudur. Firma rehberimiz sosyal medyada firmaların beğeni toplaması amacı ve Google'de ilk sayfalarda yer alması için kurulmuştur.

 

Çayyolu Medya Grup hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen resmi websitesini ziyaret edin: www.cayyolumedya.com

Üyelik iptali için iletişim formumuzdan bizlere bilgilendirme yapmanız yeterlidir.

Ücretli üyelik paketlerinin bedelleri üyelik iptalleri esnasında geri iade edilmemektedir.

Scroll